Smart Connect

Smart Connect

Individuálny zážitok z kávy cez Bluetooth®

Ovládanie automatického kávovaru cez smartfón alebo tablet je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Vďaka patrí systému JURA Smart Connect, ktorý umožňuje komunikovať prostredníctvom tzv. smart prístrojov a ponúka kompletne nové programovacie možnosti. Nový systém JURA Smart Connect využíva technológiu komunikácie cez Bluetooth®, čo umožňuje Smart Connector vložený do kávovaru. Pomocou aplikácie môžete bezdrôtovo ovládať a programovať kávovar a pripojiť sa k rôznemu príslušenstvu.

Aplikáciou JURA Connect App získate cez svoj smartón mimoriadne nekomplikovaný prístup ku všetkým relevantným informáciám týkajúcim sa počítadla odberov, denného počítadla a údržby. Zrozumiteľná grafika a automatické varovania robia účtovanie a údržbu ľahšími než doposiaľ, a to aj pre vaše partnerské vendingové spoločnosti.

Aplikácia JURA Coffee App Professional prenesie všemožné nastavenia a možnosti programovania z vášho automatického kávovaru JURA na váš tablet. Prispôsobte všetky kávové špeciality svojim prianiam, pomenujte ich podľa vlastnej ľubovôle a priraďte k nim obrázok podľa vlastného výberu. Prípravu môžete pohodlne spustiť aj z tabletu. Aplikácia je ideálna taktiež pre samoobslužné zóny, pretože menu možno uzamknúť využitím PIN kódu.
JURA Coffee App Professional vás bude priebežne informovať o údajoch kávovaru. Budete mať aj prístup k počítadlu odberov, dennému počítadlu a počítadlu údržby, čo vám zjednoduší v správny okamih zareagovať na vzniknuté situácie.

Cena: 0.00 € bez DPH